MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10821317
nr 1082 1317
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Stolar, 6 st, design: Carl Malmsten (1888-1972)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:01:56
9/1 16:24:26